Farmet

FARMETi tootevalikusse lisanduvad uuel hooajal kaks uudse tehnilise lahendusega mullaharimismasinat – TRITON ja TERRIX. Lisaks uued mudelid – lägarandaal SYNCULT ja täppiskülvik IMPACT.

TRITON-it on meie kliendid juba mõnda aega oodanud. See on kombinatsioon klassikalisest randaalist kettasuurusega 510/620 mm ja tüükultivaatorist töösügavusega kuni 35 cm. Suurepärane kooslus mõlema masina parimatest omadustest on realiseerunud nüüd ühes masinas.

TERRIX on neljarealine tüükultivaator-sügavkobesti. Uus mudel TERRIX DUAL võimaldab üheagselt tööd kahel töösügavusel – kaks hanijalgadega rida kuni 20 cm ja kaks peitel-piiotsaga rida kuni 35 cm.

SYNCULT lägarandaal on SOFTER-i baasil ehitatud VOGELSANG DOSIMAT jaotuspeaga läga muldaviija. SOFTER on Eesti suurtootjate kivistel põldudel end tänaseks juba aastaid tõestanud, VOGELSANG on üks tuntumaid tegijaid lägatehnika maailmas. Korralik komplekt, kindel valik!

IMPACT täppiskülvik rahuldab ka kõige nõudlikuma põllumehe vajadused. Siin on ühendatud Saksa täpsus ja Tšehhi metallimeistrite kvaliteet. Ideaalne masin laia reavahega külviks, meil Eestis siis mais ja raps. Täpne töösügavus ja seemne külvivahe on tagatud ka kõige keerulisemate külvitingimuste korral. Võimalik otsekülv ja kombikülv koos väetisega.

Palju tehnilisi uuendusi on tehtud juba tootmises olevatel mudelitel FALCON, SOFTER, DISKOMAT ja FANTOM ning juurde on tulnud mitmete masinate uued töölaiused. Lisaks on laiendatud erinevate kultivaatorite tööorganite valikut – Multi Carbide Pro seeria. Parandatud kuluosade vastupidavust ning vahetamise kiirust ja mugavust.

Tutvu uuendustega põhjalikumalt FARMETi eestikeelsel kodulehel www.farmet.ee

Peecon

PEECON on üks Hollandi suuremaid põllumajanduslike erihaagiste tootjaid. 2018 aasta suvel valmib PEECON-il uus tootmiskompleks, tehase tootmispind kokku on 70 000 m2.

2018 aasta üheks uudistooteks on robot BUTLER sööda ettelükkamiseks söödakäigus. BUTLER toimetab täiesti iseseisvalt, etteantud programmi järgi ning hoolitseb selle eest, et loomade söödakäik oleks alati puhas ja sööt pidevalt ette lükatud. Laieneb ka iseliikuvate söödamikserite mudelivalik.

PEECON esitleb aprilli lõpus Pariisi näitusel Intermat’2018 oma esimesi väikelaadureid, mille tootmisega alustatakse sel suvel uues avatavas tehases.

2018 aastal minnakse täielikult üle haagiste seniselt juhtimissedmelt EASYtronic uuele Isobus-ühendusel töötavale terminalile EASYbus.