AgroFort OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie eesmärgiks on pakkuda Eesti põllumehele professionaalset põllumajandustehnikat õiglase hinnaga. Meeskond omab kogemusi põllumajandusseadmete müügi ja finantseerimise valdkonnas juba alates 1996. aastast. Pakume oma klientidele nõustamist ja paindlikke terviklahendusi.

Seadmete tootevalikus on intensiivseks tööks mõeldud väga vastupidavad masinad, mis sobivad Eesti kliimasse ja meie kivistele põldudele. Kõik pakutavad seadmed on toodetud Lääne-Euroopas pikkade põllumajandus-traditsioonidega riikides: Saksamaa, Holland, Taani, Tšehhi, Prantsusmaa. Kõikidele uutele seadmetele rakendub tehasegarantii, tagatud on hooldus ning operatiivne varuosade ja kuludetailide kättesaadavus. Lisaks pakume Eestist ja EL-st pärinevat vähekasutatud põllu- ja metsatehnikat. Riskide maandamiseks on võimalik kasutatud tehnikale tagada garantii läbi AgroFort OÜ.

AgroFort OÜ teeb aktiivset koostööd mitmete masinamüüjatega, et tagada oma klientidele ootuspärane ning ladus hooldus- ja garantiiteenus üle Eesti. Hindame kõrgelt avatud ning pikaajalist koostööd oma klientide ja koostööpartneritega.

Asjalikku ja mõnusat koostööd soovides,
Väino Kivila
AgroFort OÜ