Peecon pakub oma uue Biga Future söödamikseri LongLife segamistigudele tehasegarantiid kuni mikseri enda täieliku amortiseerumise ja läbikulumiseni

Hollandi kontsernil Peeters Group on neli tehast Hollandis Euroopa ja Ameerika turule tootmiseks, lisaks üks tehas Hiinas Aasia turule tootmiseks.

Peeters Group valmistab söödamiksereid, lägatanke, ja kõikvõimalikke põllumajanduses kasutatavaid traktorihaagiseid patenteeritud kaubamärkide Peecon ja USA Equipment all. 

Ligi 50 aastase ajalooga Peecon oli üks esimesi, kes 1996. aastal hakkas tootma vertikaalsete segamistigudega söödamiksereid. Innovatiivse ja kiire arenguga Peeconi tootevalikus on täna ligi 20 erinevat söödamikseri mudelit kõikides soovitud suurustes vahemikus 6 – 64 m³. Eritellimusena on valmistatud USA turule ka tõelisi gigante – järelveetavad miksered mahuga kuni 70 m³ ja statsionaarsed mahuga kuni 80 m³, mis on teadaolevalt maailma suurimad.

Pikaajalise tootearenduse tulemusena on valminud patenteeritud lahendusega ülivastupidavad segamisteod, millele Peecon pakub eluaegset garantiid – kuni mikseri enda täieliku amortiseerumiseni. Ehk siis, ka väga intensiivse kasutuse korral ei ole vaja muretseda, et teod vahepeal läbi kuluksid ning neid mingite aastate tagant taas uutega asendada tuleks.

NB! Peecon kasutab oma LongLifemikserites Šveitsi terasest valmistatud iseterituvaid lõikenuge.

Tippkvaliteet – Šveitsi nuga Sinu söödamikseris!