Softer on ripp- või järelveetav ketasrandaal mullaharimiseks kuni 12 cm sügavusel ja töökiirusel 10-15 km/h. Seadmel on tugev konstruktsioon ning innovatiivne madala hoolduskuluga tehniline lahendus, ligipääs kõikidele sõlmedele on lihtne ja ohutu. Tänu “eXtra STEEL line” tehnoloogiale on enamik sõlmi hooldevabad ja masinal määrdepunkte minimaalselt.

Softer randaalil on omas hinnaklassis unikaalne seadme transpordiasendisse kokkupakkimise süsteem (alates laiusest 4,5m), mis teeb transportimise mugavaks.Softer randaalil kasutatakse hooldevabasid kinniseid laagreid!

Softer randaali on võimalik väga edukalt kasutada lägalaoturina. Saledad pikendatud valuvannased tagavad ummistustevaba töö ka väga märja mulla korral!

Märksõnad

  • Transportimiseks hüdrauliliselt kokkuklapitav (alates 4,5m
  • Hüdrauliselt reguleeritav töösügavus ja kettakaitse
  • Lihtne töösügavuse reguleerimine
  • Optimaalne raskuskese
  • Taimejääkide efektiivne töötlemine ja väga hea läbivus
  • Alates 2018.a. tootmises SOFTER 4 FIX PS ja SOFTER 5 PS

Tehnilised andmed

MudelidSofter 3N Softer 4,5 NSSofter 4,5 PSSofter 6 NS
Töölaius (m)34,54,56
Transpordilaius (m)3333
Transpordikõrgus (m)1,32,52,53,3
Töösügavus (cm)5-125-125-125-12
Mass ** (m)1475287036003650
Ketta läbimõõt (mm)510510510510
Ketaste arv (tk)24383850
Töökiirus (km/h))10-1510-1510-1510-15
Vajalik võimsus (kW/HP)80-120 / 110-165120-180 / 160/240120-180 / 160/240150-225 / 200-300
Jõudlus (Ha/t)3-4,54,5-6,754,5-6,756-9
MudelidSofter 6 PSSofter 8 PSSofter 11 PS
Töölaius (m)6811
Transpordilaius (m)333
Transpordikõrgus (m)3,344
Töösügavus (cm)5-125-125-12
Mass ** (m)450060008300
Ketta läbimõõt (mm)510510510
Ketaste arv (tk)506290
Töökiirus (km/h))10-1510-1510-15
Vajalik võimsus (kW/HP)150-225 / 200-300200-300 / 270-405245-370 / 330-495
Jõudlus (Ha/t)6-98-1211-16,5

Variandid poolrippseadmete haakimiseks

Tagarullide valik

FARMET kasutab oma masinate tootmisel tehnoloogiat eXtra STEEL line®.

Eriteras eXtra STEEL line® on tõmbetugevusega >1000 Mpa, mis on kuni 3 korda suurem kui tavalisel „High Strength Steel“ terasel. Eriterasest valmistatakse kõik tööorganid, veo- ja kandvad konstruktsioonid. Tänu eXtra STEEL line® tehnoloogiale on masinad kergemad ja vastupidavamad, nende tööiga oluliselt pikem ning hoolduskulud madalamad.

Galerii